"Dailės terapija - pagalbos modelis nuo "perdegimo"
Šiuos mokymus vedame įvairiose socialines paslaugas teikiančiose įstaigose ir bendruomenėse. Užsiėmimų pabaigoje iš dalyvių ne tik sulaukiame atgalinio ryšio apie jų naudą, bet ir patys gauname naujų patirčių kaip tobulinti savo mokymus, kad geriau patenkintume darbuotojų ir darbdavių poreikius.
Nors „perdegimo“ sindromas yra susijęs su darbo aplinka, tačiau jo pasekmės pasireiškia ir asmeniniu lygiu, paliečia asmeninį ir socialinį žmogaus gyvenimą. Yra žinoma tiesa, kad pagrindinis ginklas kovoje su stresu ir „perdegimo“ sindromu – rūpinimasis savimi. Ir kaip tik čia susiduriama su didžiausia problema, nes socialinių darbuotojų funkcija yra specifiška - rūpintis kitais, o ne savimi.
Emocinis išsekimas nėra naudingas ir darbo kolektyvui - didėja pravaikštų skaičius, kelia kitų kolegų nepasitenkinimą dėl darbo krūvio, mažėja darbo produktyvumas, kinta santykiai.
Mūsų siūlomuose mokymuose panaudojant dailės terapijos vizualines technikas skatiname dalyvius suvokti savo emocijas, jausmus, būsenas, savo galimybių ribas, identifikuoti patyrimą ir rizikos faktorius.
Kokia mokymų nauda?
emocinės būklės stabilizacija;
bendra pozityvi nuostata į gyvenimo ir profesinės veiklos perspektyvas;
reikalingumo jausmas, naujas požiūris į atliekamo darbo prasmę;
tarpusavio santykių kokybės pasikeitimas kolektyve.
Mokymus galime vesti darbo kolektyvuose.
Apie laiką, trukmę ir kitus aspektus tariamės susisiekę nurodytais kontaktiniais ryšiais.