Pažink save kitaip

Vienas piešinys atstoja tūkstantį žodžių...

Pokyčiai žmogaus gyvenime, tiek pozityvūs, tiek negatyvūs, visada atveria duris į naują patirtį. Sunkumai padeda atrasti naujų vidinių resursų, iš naujo pažinti save ir taip siekti užsibrėžtų tikslų.  Save atrasti iš naujo – geriau pažinti savo jausmus – tai reiškia išsivaduoti iš rutinos ir į gyvenimą pažvelgti naujomis spalvomis. Tai padaryti galima įvairiais saviraiškos būdais – vienas iš jų yra  dailės terapija.

Dailės terapijos esmė yra ta, kad reikšmingiausios žmogaus mintys ir išgyvenimai, kylantys iš pasąmonės, gali būti greičiau išreikšti vaizdiniais, nei žodžiais. Kai asmuo išreiškia savo vidinį patyrimą  piešdamas,  jis labai dažnai įgyja sugebėjimą apibūdinti tai žodžiais, kas leidžia brandžiau suvokti problemą, ją priimti ir konstruktyviai spręsti. Dailės terapijos metodas suteikia galimybę išreikšti susikaupusias emocijas ir jausmus, nemalonius prisiminimus, padeda suvokti savo vertę, pagerinti santykius su artimaisiais ir bendradarbiais.

 Dailės terapijos grupėje "Susitikimas su savuoju "Aš"  naudosime įvairias technikas: mandalų piešimą, projekcinę tapybą, koliažą, fototerapiją, lipdymą ir kt. 

Darbas grupėse vyksta pagal susitikimų planą vieną kartą per savaitę. Užsiėmimų trukmė iki 1,5 val. Grupės dalyvių skaičius iki 6 žmonių. 

Kaip patekti į grupę?

Pagal nurodytus kontaktinius duomenis susisiekite dėl išsamesnės informacijos ir registracijos.

Šitaip apie užsiėmimus  atsiliepia buvusios klientės:

      „Čia jokie meniniai įgūdžiai nereikalingi. Tiesiog pieši ir kuri kaip moki. Vėliau analizuoji darbus. Taip aiškiau suvoki problemą, randi galimus sprendimo būdus“ – Vitalija.

      „Šiuose užsiėmimuose sužinojau apie save daug iki šiol nežinomų dalykų ir man tai patiko“ – Lina.

      „Buvo įdomu save pažinti kitaip, pagalvoti apie save ir apie tave supančius žmones“  - Rimantė.