Pažink save kitaip

     

Daugelis linkę manyti, kad nėra reikalo kažko mokytis tokioje srityje, kaip meilė. Iš tiesų , mūsų suvokimas  apie meilę kyla iš to, su kokiais pavyzdžiais esame susidūrę. Bet ar esame tikri, kad tie pasitaikę pavyzdžiai  buvo tikrai geri?

Meilę reikia susikurti, nes  „ji nėra suknelė ar kostiumas, paruoštas dėvėti, bet tik audinys, kurį reikia sukirpti, sudaigstyti ir susiūti...“  (Michel Quoist).

Jeigu meilę reikia susikurti, tai to kūrimo būtiniausiu instrumentu yra  BENDRAVIMAS.

Kai  pora nustoja kalbėtis, galiausiai nebėra ką vienas kitam pasakyti. Šeimos židinį gesina ne ginčai, ne sunkumai, pinigų stygius ir net neištikimybė (nors...!), bet RUTINA, kai nebepažvelgiate vienas į kitą, kai nebepasišnekate, kai nebesiginčijate... ir visa tai vyksta nesąmoningai, savaime...

Galima sakyti, kad atėjo laikas kelti klausimą - tavoji santuoka ar partnerystė tave veda į degradaciją ar taurina? pripildo gyvybės ar slopina?

"Vyras užmiega savo darbuose, moteris užmiega kasdieniniuose namų ir vaikų rūpesčiuose. Jie dirba, yra užsiėmę, tačiau tai jau reiškia mirtį. Ir jau verčiau palaidoti juos iš karto". (Evely)

Drąstiška? Taip, bet...

Kodėl tampame Žodžio elgetomis?

Kodėl mano sutuoktiniui  ar man taip svarbu išgirsti nors žodį?

O gal atvirkščiai - mes labai daug kalbame, bet norimo rezultato nepasiekiame.

Kur ir kodėl užkliūvame?

Konsultacijų metu padedu:

  • atsekti  ir suvokti nesėkmių priežastis;
  • sudaryti sąlygas problemų sprendimui,  susitaikymui;
  • iš naujo atrasti vienas kitą.

Konsultuoju ne tik poras, bet ir šeimos artimuosius (jei pašlijo santykiai su sutuoktinių tėvais, vaikais, jų antrosiomis pusėmis).

Registruotis  konsultacijai  pagal nurodytus kontaktus.